En iyi ortopedi doktoru – Kayseri ve Türkiyenin en iyi Ortopedistlerinden Sinan Karaoğlu

Sinan KaraoğluGenel4 Yorum

En iyi Ortopedi doktoru Bence Sinan Karaoğlu‘dur, Yusuf bahar Özkan 2011

Yusuf Bahar Özkan Sinan Hocama bugün ameliyat oldum ön çapraz bağ ve menisküsden. O kadar memnunum ki anlatamam. Geçen sene Abim oldu ayni ameliyatı ben oturmuş ağlamıştım. Çok acı çekiyordu. O yüzden çokta korkuyordum. Ama çıkalı 6 saat oldu neredeyse yok denecek kadar az ağrım var.

Hocamın işi gücü rast gelsin. Hocamla türkü söyleyerek ameliyat oldum. Gözünüz kapalı güvenin. Kaliteyi sizde hissedeceksiniz. Bence Türkiyenin en iyi ortopedi doktoru ve alanında gerçekten çok uzman bir hekim. Çok memnunum.

Sinan Karaoğlu : Ortopedi alanında uzman doktor ve bir çok özel hastanede başarıyla görev yapmıştır. Bir çok hastası da ona olan memnuniyet ve teşekkürlerini ifade etmiştir.

Hasta yorumlarında Türkiye’nin en iyi ortopedi doktoru olarak  Hastalarının sorunları ve sonrasında Sinan Beyin uyguladığı tedavi örneklerini aşağıdaki yorum ve yazılarda okuyabilirsiniz. Sinan Bey için hastanın sağlığı ve memnun kalması birincil önem arz etmektedir.

kayseri ortopedi uzmanı

ortopedi doktoru kayseri

Özkan Umurhan 12 Mart 2014 tarihinde Ön çapraz bağ ve dış menisküs tamiri ameliyatı oldum. Ameliyattan 12 gün sonra iş başı yaptım. Şu an normal hayatıma devam ediyorum ve doktorumun verdiği rehabilitasyon programıma devam ediyorum. Fizik tedaviye ihtiyaç duymadan başarılı bir ameliyat sonucu normal hayatıma döndüm. Sinan hocamdan Allah razı olsun.

Kayseri de ameliyat olabileceğiniz kayseri ortopedi doktorları içerisinde en iyi ortopedi doktorlarından birisidir. Teşhis ve tedavisindeki başarısının yanı sıra hastalarına olan davranışı ve yakınlığından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Ortopedi sorunu yaşayan her hastaya da Sinan Bey ile iletişim kurmasını tavsiye ederim.

Hakan BURÇAKBAŞ en askeri personelim, hocamla 2002 yılında ortopedi doktoru Feridun ÇİL’in yönlendirmesi ile tanıştım. Revizyon çapraz bağ ameliyatı olacaktım. Fakat askeri hastaneden sevk yapmadıkları için kendisine ameliyat olamadım. Toplam 4 ÖÇB ameliyatı olmama rağmen olumlu sonuç alamadım. Son ameliyatımı 2005 yılında olmuştum ama şikayetlerim devam ediyor.

Kimseye de güvenim kalmadığı için bağlarım yırtık yaşamayı tercih ettim. Şimdi buradan Sinan Hocamı görünce bir umut oldu içimde ve kendisine ulaştıktan sonra kendisi de kabul ederse ona teslim olarak ameliyat olmak isterim. En kısa zamanda dizimi kendisine göstereceğim. YILLAR SONRA SİNAN HOCAM SAYESİNDE HAYALLERİM GERÇEK OLACAK İNŞALLAH.

Murat bilgiliSinan Hocam, Ben Murat Bilgili, 05/03/2013′ te o değerli ellerinizle ön çapraz bağ+menisküs ameliyatı olmuştum. Futbol oynarsam size saz hediye edeceğimi söylemiştim. Ama siz sazı hemen istemiştiniz, “Oynarsın, oynarsın.” demiştiniz. Ben de 12. günde getirmiştim.

İki hafta önce futbol oynamaya karar verdim. Kontrole size gelemedim.

Yusuf Bahar Özkan : Sinan Hocama bugün ameliyat oldum ön çapraz bağ ve menisküsden. O kadar memnunum ki anlatamam. Geçen sene Abim oldu ayni ameliyatı ben oturmuş ağlamıştım. Çok acı çekiyordu. O yüzden çokta korkuyordum. Ama çıkalı 6 saat oldu neredeyse yok denecek kadar az ağrım var.

Hocamın işi gücü rast gelsin. Hocamla türkü söyleyerek ameliyat oldum. Gözünüz kapalı güvenin. Kaliteyi sizde hissedeceksiniz. Bence Türkiyenin en iyi ortopedi doktoru ve alanında gerçekten çok uzman bir hekim. Çok memnunum.

Sinan Karaoğlu : Ortopedi alanında uzman doktor ve bir çok özel hastanede başarıyla görev yapmıştır. Bir çok hastası da ona olan memnuniyet ve teşekkürlerini ifade etmiştir.

Hasta yorumlarında Türkiye’nin en iyi ortopedi doktoru olarak Hastalarının sorunları ve sonrasında Sinan Beyin uyguladığı tedavi örneklerini aşağıdaki yorum ve yazılarda okuyabilirsiniz. Sinan Bey için hastanın sağlığı ve memnun kalması birincil önem arz etmektedir.

Ortopedi Doktoru Kayseri

Özkan Umurhan (8 Mayıs 2014): 12 Mart 2014 tarihinde Ön çapraz bağ ve dış menisküs tamiri ameliyatı oldum. Ameliyattan 12 gün sonra iş başı yaptım. Şu an normal hayatıma devam ediyorum ve doktorumun verdiği rehabilitasyon programıma devam ediyorum. Fizik tedaviye ihtiyaç duymadan başarılı bir ameliyat sonucu normal hayatıma döndüm. Sinan hocamdan Allah razı olsun.

Kayseri de ameliyat olabileceğiniz kayseri ortopedi doktorları içerisinde en iyi ortopedi doktorlarından birisidir. Teşhis ve tedavisindeki başarısının yanı sıra hastalarına olan davranışı ve yakınlığından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Hakan BURÇAKBAŞ (19 Nisan 2014): Ben askeri personelim, hocamla 2002 yılında ortopedi doktoru Feridun ÇİL’in yönlendirmesi ile tanıştım. Revizyon çapraz bağ ameliyatı olacaktım. Fakat askeri hastaneden sevk yapmadıkları için kendisine ameliyat olamadım. Toplam 4 ÖÇB ameliyatı olmama rağmen olumlu sonuç alamadım.Son ameliyatımı 2005 yılında olmuştum ama şikayetlerim devam ediyor.

Kimseye de güvenim kalmadığı için bağlarım yırtık yaşamayı tercih ettim. Şimdi buradan Sinan Hocamı görünce bir umut oldu içimde ve kendisine ulaştıktan sonra kendisi de kabul ederse ona teslim olarak ameliyat olmak isterim. En kısa zamanda dizimi kendisine göstereceğim. YILLAR SONRA SİNAN HOCAM SAYESİNDE HAYALLERİM GERÇEK OLACAK İNŞALLAH.

Murat bilgili(19 Mart 2014) : Sinan Hocam, Ben Murat Bilgili, 05/03/2013′ te o değerli ellerinizle ön çapraz bağ+menisküs ameliyatı olmuştum. Futbol oynarsam size saz hediye edeceğimi söylemiştim. Ama siz sazı hemen istemiştiniz, “Oynarsın, oynarsın.” demiştiniz. Ben de 12. günde getirmiştim.
İki hafta önce futbol oynamaya karar verdim. Kontrole size gelemedim. Buradan bir doktora göründüm.”Sakınarak oynayabilirsin.” dedi. Bu gün 3. maçımı tamamladım. 3 yıl aradan sonra halı sahada 3. maçımda gol attım. Ne diyeceğimi bilemiyorum çok mutluyum. Elleriniz, siz ve sevdikleriniz; ağrı, acı, keder görmesin. Görüşmek dileğiyle. Çok teşekkür ederim… Hayatımda gördüğüm en ilgili doktorlardan birisisiniz ve benim için en iyi ortopedi doktoru sizsiniz. Herkese tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla ameliyatınızı olabilirsiniz.

Süleyman Altınoluk : Sporcular için şifa adresi SİNAN KARAOĞLU hocam herşey için teşekkürler

YASİN ALTUNCUOĞLU(25 Ocak 2014) : Sinan Hocam da annem diz ameliyatı oldu. İlgisi, alakası, ortopedi alanında ki bilgisi ve deneyimi, hasta ile olan diyaloğu, ameliyat sonrası her alanda yardım etmesi ve ortopedi ekibi mükemmel diyebilirim. Ortopedi doktoru arayan tüm hastalar için kesinlikle tavsiye ederim , en azından Sinan Hocamdan bilgi alsınlar. Mümkünse de ortopedi ameliyatını Sinan Karaoğlu’n da olsunlar.

En İyi Ortopedi Doktoru Nerde

Özlem Çicekçe (21 Ocak 2014) : Sinan Hocaya olan minnettarligimi nasil anlatabilirim ki… Allah ondan binlerce defa razi olsun kalça protezinden ameliyat olmam gerekiyordu ve yaşımın bu ameliyat için çok genç olduğu söylenmişti, gittiğim her doktor tarafindan ve hatta benim ameliyatimi yapmaya cesaret edemeyen doktor bile oldu bana soylenen yasin cok genç 45 50 yaslarinda olsan gozum kapali yapardim ameliyatini ama cesaret edemem riskli bi operasyon dedi.

Allah Sinan hocayi cikardi karsima, En iyi ortopedi doktoru nerde diye ararken onu bulduk. Vesile olandanda Sinan hocamdanda binlerce kez razi olsun kendisi bana bir vaad etmisti bin verdi Rabbimden bir istiyorsa bin versin ben eskisinden daha saglikliyim suan ve ben Sinan Hocaya sadece sagligimi degil. Kendisi Kayseri de ki en iyi ortopedi doktoru dur.

Benden size Ortopedi doktoru tavsiye. Hayatimi da borçluyum kendimi oldurmeyi bile dusunur durumdaydim o dönem cunku cok aci cekiyordum sozun kisasi ben Sinan Hocadan cok memnun kaldim Rabbimde kendisinden razı olsun. ÖZHAN AKİF KARA (4 Ocak 2014) : Sinan Karaoğlu Ortopedi alanında uzman bir doktor. Size ve Ortopedi ekibinize ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…SİZ OLMASAYDINIZ TEKRAR SPOR YAPAMIYACAKTIM…SAYGILAR.

Mithat YETER (22 Ekim 2013) : Ön çapraz bağ ve menisküsten amakeliyatı oldum gerçekten çok mennunum hem mesleğindeki başarısı olsun hem hastaları ile olan ilişkisi olsun her yönüyle çok iyi bir hekim kafasında ameliyat olmla ilgili bir endişesi olan varsa Sinan hocamı şiddetle tavsiye ediyorum bence en iyi ön çapraz bağ ameliyatı yapan doktordur ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Beyaz (28 Haziran 2013) : 2 yıl önce Sinan Karaoğluna oğlumun ön çapraz bağı kopmuştu onu ameliyat ettirdim Allah razı olsun çok iyi bir hekim iyi ki onu tanımışım herkese tavsiye ederim.

Ayhan koca (26 Haziran 2013) : yaklaşık 3 ay önce Sinan hocaya ön çapraz bağ ameliyatı oldum Allah razı olsun sayesinde bu beladan kurtuldum. Üstelik revizyon ameliyatımdı yani 2. ameliyatımdı. Kendisine teşekkür ederim gösterdiği ilgi alaka gerçekten çok güzel. Ön çapraz bağ ameliyatı olmayı düşünen kimseler için tek tavsiye edebilceğim isimdir sinan hoca.

Ortopedi Doktoru Tavsiye

Ali yıldız (7 Haziran 2013) : Ön çapraz bağım kopuk, menisküs ve kemik yapısı az da olsa zarar görmüştü. Sinan beye muayaneye geldiğimde ameliyat kararı aldı. Şu an bu yorumu yazarken ameliyatım üzerinden henüz 3 gün geçti ve 2.gün koltuk değneklerini bıraktım su anda çok rahat yürüyorum.

Ameliyatımı tv ekranından izleyerek oldum ve ameliyat sonrası egzersiz programları çok iyiydi. Diz operasyonlarında tartışılmaz bir isim olduğunu Sinan bey bir kez daha kanıtladı. Allah hocamdan razı olsun. Ameliyat kararı almakta zorlanıyorsanız tereddüt etmeden Sinan beyle görüşün. hepinize geçmiş olsun. İstanbul da yaşıyor olsanız da istanbul da Ortopedi doktoru aramak yerine Kayseri de Sinan Beyi tavsiye ederim.

en iyi ortopedi doktoru

Hüseyin Yoğurtçu (28 Ocak 2013) : Sinan hocama 2 si aşil tendon ameliyatı biri de ayak bileği olmak üzere 3 kez ameliyat oldum. Kendisi mesleğinde Türkiyenin en iyisidir. Profesyonel futbol oynayan biri olarak, bu konuda çok hassas olduğumdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Gerçekten de spor hekimliği alanında Türkiyenin en iyi ortopedi doktorlarından birisidir. Kişiliği,hasta ile olan yakınlığı,size verdiği güven tereddütsüz bir sekilde gönül rahatlığıyla usta ellere teslim olmanızı sağlıyor. Allah ülkemize nice Sinan Karaoğlu gibi doktorlar yetişmesini nasip etsin.

Selçuk (21 Ekim 2012): Diz sorunum vardı Sinan hoca ya gittim verdiği fizik tedavi ile şikayetlerim gitti, mesleğinde tam bir uzman. Başarılı bir ortopedisttir.

Gazanfer DOĞANATİK (1 Mart 2012): Ortopedi alanında bırakın Türkiye yi Dünya çapında bir uzman. Kendisine 2 kez ameliyat oldum. Gerçekten çok başarılı, Ülkeminiz yetiştirdiği en iyi ortopedistlerden birisidir.

Süleyman köse (23 Nisan 2011): Sinan Hocamdan Allah razı olsun. Kalça protezi ameliyatımı yaptı. Hem hekimliğinden hemde insanlığından son derece memnunum.gerçekten çok başarılı bir ortopedi doktoru. herkese de tavsiye edebilirim.

Siz de Sinan Bey hakkında değerlendirmelerinizi aşağıdaki bölümden yapabilirsiniz.

Ortopedik rahatsızlıklar ile ilgili olarak diğer yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz

Prof.Dr. Sinan Karaoğlu’na Soru Sormak için Tıklayınız

En iyi ortopedi doktoru

Buradan bir doktora göründüm.”Sakınarak oynayabilirsin.” dedi. Bu gün 3. maçımı tamamladım. 3 yıl aradan sonra halı sahada 3. maçımda gol attım. Ne diyeceğimi bilemiyorum çok mutluyum. Elleriniz, siz ve sevdikleriniz; ağrı, acı, keder görmesin. Görüşmek dileğiyle.

Çok teşekkür ederim… Hayatımda gördüğüm en ilgili doktorlardan birisisiniz ve benim için en iyi ortopedi doktoru sizsiniz.

Herkese tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla ameliyatınızı olabilirsiniz.

Süleyman Altınoluk  : Sporcular için şifa adresi SİNAN KARAOĞLU hocam herşey için teşekkürler
YASİN ALTUNCUOĞLUSinan Hocam da annem diz ameliyatı oldu. İlgisi, alakası, ortopedi alanında ki bilgisi ve deneyimi, hasta ile olan diyaloğu, ameliyat sonrası her alanda yardım etmesi ve ortopedi ekibi mükemmel diyebilirim. Ortopedi doktoru arayan tüm hastalar için kesinlikle tavsiye ederim , en azından Sinan Hocamdan bilgi alsınlar. Mümkünse de  ortopedi ameliyatını Sinan Karaoğlu’n da olsunlar.
Özlem Çicekçe (21 Ocak 2014) : Sinan Hocaya olan minnettarligimi nasil anlatabilirim ki… Allah ondan binlerce defa razi olsun kalça protezinden ameliyat olmam gerekiyordu ve yaşımın bu ameliyat için çok genç olduğu söylenmişti, gittiğim her doktor tarafindan ve hatta benim ameliyatimi yapmaya cesaret edemeyen doktor bile oldu bana soylenen yasin cok genc 45 50 yaslarinda olsan gozum kapali yapardim ameliyatini ama cesaret edemem riskli bi operasyon dedi.
Allah Sinan hocayi cikardi karsima vesile olandanda Sinan hocamdanda binlerce kez razi olsun kendisi bana bir vaad etmisti bin verdi Rabbimden bir istiyorsa bin versin ben eskisinden daha saglikliyim suan ve ben Sinan Hocaya sadece sagligimi degil. Kendisi Kayseri de ki en iyi ortopedi doktoru dur.
Benden size Ortopedi doktoru tavsiye. Hayatimi da borçluyum kendimi oldurmeyi bile dusunur durumdaydim o dönem cunku cok aci cekiyordum sozun kisasi ben Sinan Hocadan cok memnun kaldim Rabbimde kendisinden razı olsun.
ÖZHAN AKİF KARA (4 Ocak 2014) : Sinan Karaoğlu Ortopedi alanında uzman bir doktor. Size ve Ortopedi ekibinize  ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…SİZ OLMASAYDINIZ TEKRAR SPOR YAPAMIYACAKTIM…SAYGILAR.
Mithat YETER (22 Ekim 2013) : Ön çapraz bağ ve menisküsten ameliyatı oldum gerçekten çok mennunum hem mesleğindeki başarısı olsun hem hastaları ile olan ilişkisi olsun her yönüyle çok iyi bir hekim kafasında ameliyat olmakla ilgili bir endişesi olan varsa Sinan hocamı şiddetle tavsiye ediyorum bence en iyi ön çapraz bağ ameliyatı yapan doktordur ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Beyaz (28 Haziran 2013) : 2 yıl önce Sinan karaoğluna oğlumun ön çapraz bağı kopmuştu onu ameliyat ettirdim Allah razı olsun çok iyi bir hekim iyi ki onu tanımışım herkese tavsiye ederim.

Ayhan koca (26 Haziran 2013) : yaklaşık 3 ay önce Sinan hocaya ön çapraz bağ ameliyatı oldum Allah razı olsun sayesinde bu beladan kurtuldum. Üstelik revizyon ameliyatımdı yani 2. ameliyatımdı. Kendisine teşekkür ederim gösterdiği ilgi alaka gerçekten çok güzel. Ön çapraz bağ ameliyatı olmayı düşünen kimseler için tek tavsiye edebilceğim isimdir sinan hoca.

Ali yıldız (7 Haziran 2013) : Ön çapraz bağım kopuk, menisküs ve kemik yapısı az da olsa zarar görmüştü. Sinan beye muayaneye geldiğimde ameliyat kararı aldı.şu an bu yorumu yazarken ameliyatım üzerinden henüz 3 gün geçti ve 2.gün koltuk değneklerini bıraktım su anda çok rahat yürüyorum.

Ameliyatımı tv ekranından izleyerek oldum ve ameliyat sonrası egzersiz programları çok iyiydi. Diz operasyonlarında tartışılmaz bir isim olduğunu Sinan bey bir kez daha kanıtladı. Allah hocamdan razı olsun.ameliyat kararı almakta zorlanıyorsanız tereddüt etmeden Sinan beyle görüşün. hepinize geçmiş olsun

en iyi ortopedi doktoru

Hüseyin Yoğurtçu (28 Ocak 2013) : Sinan hocama 2 si aşil tendon ameliyatı biri de ayak bileği olmak üzere 3 kez ameliyat oldum. Kendisi mesleğinde Türkiyenin en iyisidir. Profesyonel futbol oynayan biri olarak, bu konuda çok hassas olduğumdan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Gerçekten de spor hekimliği alanında Türkiyenin en iyi ortopedi doktorlarından birisidir. Kişiliği,hasta ile olan yakınlığı,size verdiği güven tereddütsüz bir sekilde gönül rahatlığıyla usta ellere teslim olmanızı sağlıyor. Allah ülkemize nice Sinan Karaoğlu gibi doktorlar yetişmesini nasip etsin.

Selçuk (21 Ekim 2012): Diz sorunum vardı Sinan hoca ya gittim verdiği fizik tedavi ile şikayetlerim gitti, mesleğinde tam bir uzman. Başarılı bir ortopedisttir.

Gazanfer DOĞANATİK (1 Mart 2012): Ortopedi alanında bırakın Türkiye yi Dünya çapında bir uzman. Kendisine 2 kez ameliyat oldum. Gerçekten çok başarılı, Ülkeminiz yetiştirdiği en iyi ortopedistlerden birisidir.

Süleyman köse (23 Nisan 2011): Sinan Hocamdan Allah razı olsun.Kalça protezi ameliyatımı yaptı. Hem hekimliğinden hemde insanlığından son derece memnunum.gerçekten çok başarılı bir ortopedi doktoru. herkese de tavsiye edebilirim.

Siz de Sinan Bey hakkında değerlendirmelerinizi aşağıdaki bölümden yapabilirsiniz.

en iyi ortopedi doktoru